REINHOCH Zawieszenie i układ kierowniczy

reinhoch

Niezawodność

Dla użytkownika pojazdu najważniejsza jest jego niezawodność. REINHOCH jest odzwierciedleniem tej potrzeby. Niezawodność osiągamy dzięki dbałości o najmniejsze szczegóły podczas złożonego procesu projektowania, przez wielofazową produkcję oraz kontrolę jakości po każdym zakończonym etapie.

Precyzyjność przy procesie produkcji

Pewność, komfort i spokój

Montaż części REINHOCH, warsztat samochodowy

Części zawieszenia są jednymi z kluczowych układów pojazdu. Ściśle ze sobą współpracują, a każdy ich element stanowi o bezpieczeństwie podczas poruszania się autem. Zawieszenie REINHOCH zapewnia Ci pewność, komfort i spokój podczas codziennego użytkowania samochodu.

Dbałość o bezpieczeństwo

W DNA produktów REINHOCH wpisana jest dbałość o bezpieczeństwo pojazdu na drodze. Troszczy się o to zespół inżynierów w fabrykach oraz sztab laborantów. Ich skrupulatna praca, wymiana wiedzy przy tworzeniu nowych rozwiązań, czuwanie nad poszczególnymi etapami produkcji oraz finalna weryfikacja sprawiają, że produkty REINHOCH są niezawodne.

InterMeko laboratorium, kontrola jakości części REINHOCH

Najwyższa jakość

InterMeko laboratorium, badanie części REINHOCH

Zapewniamy najwyższą jakość każdemu kierowcy. Naszą ofertę dopasowaliśmy do kluczowych pojazdów rynku europejskiego, który jest najbardziej wymagającym rynkiem części zamiennych na świecie. Konsekwentna praca nad rozszerzaniem oferty pozwoliła nam osiągnąć pokrycie 95% europejskiego parku samochodowego.

Dlaczego profesjonaliści wybierają produkty REINHOCH?

"
Niezawodność
w codziennym użytkowaniu

Dostępność
w europejskiej sieci dystrybucji

Jakość,
której można zaufać

Kompleksowa oferta
produktowa